Co znamená CC+?

Fytokomplex z rostliny konopí

Označení CANNABICOMPLEX (CC +) zaručuje, že produkt obsahuje komplex získaný z celé rostliny konopí a zahrnuje: všechny aktivní složky ze semen (konopný olej obsahující nenasycené mastné kyseliny, esenciální aminokyseliny, fosfolipidy …) a fytokomplex s širokou škálou kanabinoidů (zejm. CBDa, CBGa, CBD, CBG...) a terpenů.

Cíl? Přírodní látky v nativní podobě

Extrakce použitá k získání těchto látek je velmi jemná, při nízkých teplotách (do 40°C) a nízkém tlaku, aby se zachovalo široké spektrum účinných látek (zmíněný CC+), které by jinak byly degradovány. Rostliny konopí, které používáme k výrobě CC +, pocházejí z ruční sklizně z ekologického zemědělství.

V synergii s přírodou

Tradice, ekologie, inovace

Tradiční postupy spojené s inovativními technologiemi vedou k získávání jedinečných komplexů přírodních látek ve vysoké kvalitě. Citlivý přístup a důsledná péče při zpracování jsou klíčem k dosažení jedinečné kvality, kterou Vám přinášíme v produktech obsahující CANNABICOMPLEX CC+.Suroviny – konopí herbu – pěstujeme v souladu se správnou pěstitelskou praxí a zpracováváme v laboratořích se zavedenou správnou výrobní praxí.

Od semínka po výsledný produkt

Pro získání rostlinného materiálu jedinečné kvality je důležitá péče o osivo, výběr z legálních odrůd ověřených pro vysoký obsah účinných látek a pozemků pro pěstování tak, aby konopí vyrostlo v co nejčistším prostředí, v souladu s principy ekologického zemědělství.

Naše znalosti pocházejí ze shromážděných studií a mnohaletých zkušeností, pěstování konopí se věnujeme od r. 1998.